O PROJEKTU

Hlavním cílem projektu je vytvoření systému podpory osob dlouhodobě nezaměstnaných ve věku do 25 a osob starších 50 let bez kvalifikace, nebo s nízkou kvalifikací, který by jim umožnil opětovný vstup na trh práce. Projekt se bude také soustředit na zlepšení spolupráce mezi městem a zaměstnavateli při vyhledávání a zprostředkování zaměstnání osobám, jež prošli zaměstnaneckým poměrem u statutárního města Děčín. 
Více informací...

čtvrtek, 18 červenec 2013 09:36

Středisko městských služeb uklízí v ulicích města

Napsal(a)  Jaroslav Horák

Nepořádek, který se v zimě nahromadil v ulicích a parcích města, uklízí pracovníci Střediska městských služeb. Nejvíce práce mají s úklidem psích exkrementů.

 

Neukáznění majitelé psů totiž, přestože jim hrozí pokuta, často neuklízí po svých čtyřnohých mazlíčcích. Městská policie proto organizuje časté namátkové kontroly. „Neukázněných majitelů psů je opravdu hodně a není v moci strážníků uhlídat všechny pejskaře. Uvítáme proto pomoc občanů. Pokud majitel psa úklid zanedbá, může mu strážník v blokovém řízení uložit až tisícikorunovou pokutu,“ řekl Tomáš Pavlík, zástupce ředitele městské policie.

Přečteno: 1758 x

KALENDÁŘ AKCÍ

Žádné události

ZAPOJTE SE I VY

tridim odpad

FOTOMOMENTY

O NÁS

Statutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové nám. 1175/5, 405 38, Děčín
organizační složka
Středisko městských služeb
Labská 691/23, 405 01 Děčín
www.mmdecin.cz | sms.mmdecin.cz

ODKAZY

Ministerstvo pro místní rozvoj MINISTERSTVO VNITRA 
 uk logo1