O PROJEKTU

Hlavním cílem projektu je vytvoření systému podpory osob dlouhodobě nezaměstnaných ve věku do 25 a osob starších 50 let bez kvalifikace, nebo s nízkou kvalifikací, který by jim umožnil opětovný vstup na trh práce. Projekt se bude také soustředit na zlepšení spolupráce mezi městem a zaměstnavateli při vyhledávání a zprostředkování zaměstnání osobám, jež prošli zaměstnaneckým poměrem u statutárního města Děčín. 
Více informací...

Chyba
  • Your server has Suhosin loaded. Please follow this tutorial.
sobota, 14 září 2013 09:40

Pastýřská stěna roste do krásy

Napsal(a)  Jaroslav Horák

Lesopark na Pastýřské stěně je spolu s Kvádrberkem nejvyhledávanějším cílem procházek děčínských obyvatel i návštěvníků.

Vede přes něj červená hřebenová turistická stezka, která je páteřní spojnicí mezi turistickými cíli Jizerských hor, Českého Švýcarska, Děčína s Děčínským Sněžníkem a Krušnohořím. Pozorný výletník zde objeví spoustu vyhlídkových míst, zapomenutých skalních nápisů i do kamene tesaných laviček. Největší chloubou lesoparku je pak samozřejmě zoologická zahrada.

Půvabů, které by se na Pastýřské stěně daly obdivovat, je tedy nespočet. Přesto však donedávna zůstavala stranou pozornosti a stav přístupových i promenádních cest, laviček, zábradlí a výhledů by se právem dal označit za zanedbaný. Díky zájmu místních obyvatel – zejména pak pejskařů, kteří mají Pastýřskou stěnu díky každodenním procházkám zmapovanou nejlépe – se však podařilo zaktivovat údržbové práce a z Pastýřské stěny se opět klube důstojný a hlavně čistý lesopark.

Přečteno: 1608 x Naposledy změněno čtvrtek, 20 únor 2014 09:45

ZAPOJTE SE I VY

tridim odpad

FOTOMOMENTY

VIDEO STŘEDISKA


KALENDÁŘ AKCÍ

Žádné události

ZMAPUJ TO

NAHLÁŠENÍ ZÁVADY

DĚČÍN PRO TURISTY

O NÁS

Statutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové nám. 1175/5, 405 38, Děčín
organizační složka
Středisko městských služeb
Labská 691/23, 405 01 Děčín
www.mmdecin.cz | sms.mmdecin.cz

ODKAZY

Ministerstvo pro místní rozvoj MINISTERSTVO VNITRA 
 uk logo1  

SLEDUJTE NÁS

Nahoru