O PROJEKTU

Hlavním cílem projektu je vytvoření systému podpory osob dlouhodobě nezaměstnaných ve věku do 25 a osob starších 50 let bez kvalifikace, nebo s nízkou kvalifikací, který by jim umožnil opětovný vstup na trh práce. Projekt se bude také soustředit na zlepšení spolupráce mezi městem a zaměstnavateli při vyhledávání a zprostředkování zaměstnání osobám, jež prošli zaměstnaneckým poměrem u statutárního města Děčín. 
Více informací...

středa, 29 březen 2023 07:18

Blokové čistění

Napsal(a) 
Od 3. dubna začíná v Děčíně jarní čištění ulic. Probíhat bude ve stejném režimu jako vloni. Komunikace ve městě bude opět čistit Středisko městských služeb (SMS). 

Čištění bude opět probíhat ve dvou vlnách. První vlna začne v 7 hodin, druhá pak v jiné lokalitě od 10 hodin. Pro řidiče to znamená, že v dané lokalitě nebudou moci parkovat. Vybrané ulice budou týden dopředu osazeny dopravními značkami - zákaz zastavení s daným datumem. Na dodržování pravidel bude dohlížet městská policie. Cílem je, aby byly značky v den čištění co nejkratší možnou dobu. Město současně žádá řidiče, aby znač-ky respektovali a čištění mohlo proběhnout bez komplikací. Před čištěním je navíc ještě nutné čistit uliční vpusti.
Blokové čištění ulic bude ve městě probíhat od dubna do června. 
Přečteno: 154 x Naposledy změněno středa, 29 březen 2023 07:23

KALENDÁŘ AKCÍ

Žádné události

ZAPOJTE SE I VY

tridim odpad

FOTOMOMENTY

O NÁS

Statutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové nám. 1175/5, 405 38, Děčín
organizační složka
Středisko městských služeb
Labská 691/23, 405 01 Děčín
www.mmdecin.cz | sms.mmdecin.cz

ODKAZY

Ministerstvo pro místní rozvoj MINISTERSTVO VNITRA 
 uk logo1